6370 Skrivbordsstol
snurrbar, tidigt 1900-tal, slitage
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 december 2022 -
7030 Skrivbordsstol
Tidigt 1900-tal, senare bemålning, höj / sänkbar
Såld: 300 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
5144 Skrivbordsstol
Tidigt 1900-tal, Snurr
Såld: 400 kr
Såldes den 11 december 2017
6349 Skrivbordsstol
Tidigt 1900-tal, Höj sänkbar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 21 september 2015 -
6152 Skrivbordsstol
Tidigt 1900-tal, Björk
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 augusti 2015 -
9375 Skrivbordsstol
Ek, Tidigt 1900-tal
Såld: 300 kr
Såldes den 8 juni 2015
3284 Skrivbordsstol
ek, tidigt 1900-tal
Såld: 450 kr
Såldes den 3 november 2014 -
5373 Skrivbordsstol
Tidigt 1900-tal, ek
Såld: 350 kr
Såldes den 18 november 2013 -
2025 Skrivbordsstol
Tidigt 1900-tal
Såld: 1.200 kr
Såldes den 14 januari 2013